Τρίτη 4/7 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια-παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής

10:00-13:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα (Ε)

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Τρίτη 06/06 – Το πρόγραμμα την ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Τρίτη 9/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label (Ε)

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-23:00 Ζωντανή μετάδοση από το Jazzpoint

23:00-00:00 Trolling Stone

Τρίτη 4/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raοul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

Τρίτη 27/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια-παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί (Ε)

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Τρίτη 30/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από την ΕΛεονώρα Αγγέλου

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής (E)

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone (Ε)

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Τρίτη 2/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκαια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone (Ε)

23:00-00:00 Raοul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

Τρίτη 28/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raοul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

Τρίτη 20/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια-παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Τρίτη 23/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής (E)

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Τρίτη 25/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από τον Μπάμπη Μιχαλόπουλο

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια (Ε)

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raοul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

Τρίτη 21/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raοul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

Τρίτη 13/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Τρίτη 15/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής (E)

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Τρίτη 11/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone (Ε)

23:00-00:00 Raοul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

Τρίτη 14/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raοul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό