Δευτέρα 14/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

14993566_1127048394051459_5008678446514376627_n

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον
14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Πού να είναι άραγε ο Καραγκιόζης;
19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-23:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
23:00-01:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

Swans ‎– To Be Kind
Young God Records ‎– YG46
3 × Vinyl, LP, Album

Τρίτη 18/10 – το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια (Ε)
22:00-23:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI (Ε)

Τρίτη 31/5 – Πρόγραμμα

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Νατάσσα Βογιατζίδου Όλα είναι εδώ
14:00-15:00 Τεχνοδρομώ
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Σωτήρης Σιαμανδούρας Η θεωρία παίρνει θέση
17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima moralia
21:00-22:00 Φένια Αυγουλέα Μαύρα μπαλόνια
22:00-23:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
23:00
-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

Τρίτη 8/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

14963051_1113938212026390_469608669_n
10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-15:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον #3 & #4
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει

22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 11/10 – Το πρόγραμμα της ημέρας

14619904_1092046217548923_1762291764_n

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
14:00-15:00 Δημήτρης Ντούζγος Κινηματό…γραφος
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima moralia

Τρίτη 24/5 – Πρόγραμμα

13226850_991558780931001_2629951432100442922_n

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά (Ε)
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Νατάσσα Βογιατζίδου Όλα είναι εδώ
14:00-15:00 Τεχνοδρομώ
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Σωτήρης Σιαμανδούρας Η θεωρία παίρνει θέση
17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima moralia
21:00-22:00 Φένια Αυγουλέα Μαύρα μπαλόνια – νέα εκπομπή
22:00-23:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
23:00
-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

Paul Klee – Heroic Roses (1938)

Τρίτη 1/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-15:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Γιώργος Μητρόπουλος Γραφείο ακρόασης Ρ377 (Ε)

22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 4/10 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
14:00-15:00 Δημήτρης Ντούζγος Κινηματο…γράφος
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

Τρίτη 21/6 Πρόγραμμα

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Νατάσσα Βογιατζίδου Όλα είναι εδώ
14:00-15:00 Τεχνοδρομώ
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Σωτήρης Σιαμανδούρας Η θεωρία παίρνει θέση
17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima moralia
21:00-Ζωντανή μετάδοση της συναυλίας των usurum από τον κήπο του ΣΕΑ

Τρίτη 17/5 – Πρόγραμμα

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Νατάσσα Βογιατζίδου Όλα είναι εδώ
14:00-15:00 Τεχνοδρομώ
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Σωτήρης Σιαμανδούρας Η θεωρία παίρνει θέση
17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima moralia
21:00-22:00 Φένια Αυγουλέα Μαύρα μπαλόνια – νέα εκπομπή
22:00-23:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
23:00
-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

Εικόνα Elena Shlegel

Τρίτη 25/10 – Το πρόγραμμα της ημέρας

14555646_1103588233061388_175164261_n
10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
14:00-15:00 Δημήτρης Ντούζγος Κινηματό…γραφος
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Θένη Αξιοτοπούλου Φωταγωγός

22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 7/6 – Πρόγραμμα

13325656_999591633461049_5771891391598807387_n

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Νατάσσα Βογιατζίδου Όλα είναι εδώ
14:00-15:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Σωτήρης Σιαμανδούρας Η θεωρία παίρνει θέση
17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima moralia
21:00-22:00 Φένια Αυγουλέα Μαύρα μπαλόνια
22:00-23:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
23:00
-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

Τρίτη 10/5 – Πρόγραμμα

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Νατάσσα Βογιατζίδου Όλα είναι εδώ
14:00-15:00 Τεχνοδρομώ
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Σωτήρης Σιαμανδούρας Η θεωρία παίρνει θέση
17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima moralia
21:00-22:00 Φένια Αυγουλέα Μαύρα μπαλόνια – νέα εκπομπή
22:00-23:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
23:00
-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!