Τρίτη 7/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label (Ε)

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο Μεταδεύτερης ευκαιρίας

00:00-01:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

Τρίτη 7/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

Τρίτη 10/1 – το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί (Ε)
14:00-15:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια 
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος (Ε)
22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 6/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-15:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια 
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν (Ε)
22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 28/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

11:00-13:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν! (Ε)

Τρίτη 31/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού – Νέα εκπομπή

22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 27/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας (Ε)
14!00-15:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια 
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα (Ε)
22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 30/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-15:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια (E) 
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως
22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 21/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν! (Ε)

Τρίτη 24/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα (Ε)

22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 20/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-15:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν! (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια 
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου (Ε)
22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 22/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

15107306_10211138456316287_1819297484056416728_n
10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-15:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν! (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια 
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα (Ε)
22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 14/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Kώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-01:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν! (Ε)

Τρίτη 14/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-14:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού (Ε)
14:00-15:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια 
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα (Ε)
22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 13/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-15:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν! (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια 
20:00-21:00 Φίλιππος Περιστέρης Minima Moralia
21:00-22:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν (Ε)
22:00-23:00 Trolling Stone

Τρίτη 15/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων
13:00-15:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον #4 & #5
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Ελεάνα Γαρίνη & Αντώνης Ξαγάς Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες (Ε)
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια (Ε)
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας (Ε)
21:00-22:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος (Ε)
22:00-23:00 Trolling Radio