Παρασκευή 27/5 – Πρόγραμμα

11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι 
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Μεγάλη Παρασκευή 29/4 – Πρόγραμμα

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-12:00 Χρήστος Καρακώστας Τσίρκο ηλακτρικό
12:00-14:00 Μουσικές επιλογές από τον Κωνσταντίνο Ζαχόπουλο
14:00-15:00 Τεχνοδρομώ
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
17:00-18:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music
18:00-19:00 Kωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
19:00-21:00 Μουσικές επιλογ΄ς από την Ελεονώρα Αγγέλου
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

Παρασκευή 1/4 – Πρόγραμμα

12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι 
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου & Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πρωταπριλιάτικο Πανόραμα
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 20/5 – Πρόγραμμα

13244813_988469551239924_812814422204325776_n
11:00-12:00 Δημήτρης Ντούζγος Κινηματό…γραφος
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι 
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο (Ε)
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 22/4 – Πρόγραμμα

11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι 
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου & Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 25/3 – οι εκπομπές της ημέρας

12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι – μουσικές επιλογές
13:00-14:00 Νατάσσα Βογιατζίδου Όλα είναι εδώ (Ε)
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI (E)
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου & Συνειρμολογώντας σε παιδικό πάρτι
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο – μουσικές επιλογές
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό 
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 10/6 – Πρόγραμμα

11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου&Εύη Πιτσιόλου Σημειώσεις από το πατάρι
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 13/5 – Πρόγραμμα

13164250_979997028753843_8025913707526086084_n
11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι 
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου & Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρακευή 15/4 Πρόγραμμα

11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι 
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου & Συνειρμολογώντας 
20:00-20:30 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
20:30-21:30 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
21:30-22:30 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
22:30-Στέλιος Πετράκης, Κρητικό κουαρτέτο Ζωντανή μετάδοση από το Γυάλινο upstage

Παρασκευή 11/3 – οι εκπομπές της ημέρας

11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι – νέα εκπομπή
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo vadis Άλλες στεριές άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur 
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου & Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό 
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 3/6 – Πρόγραμμα

13307244_996991960387683_1070462700415350671_n
11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Δημήτρης Αρναούτης Ηχοτεχνική (Ε) 
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 6/5 – Πρόγραμμα

11:00-15:00 Μουσικές επιλογές από τον Σταμάτη Πάρχα
15:00-17:00 Μουσικές επιλογές από τον Γιάννη Διαμαντόπουλο
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μουσικές επιλογές από τη Μαρκέλα Ζαρίκου
19:00-20:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου
20:00-21:00 Μουσικές επιλογές από το Δημήτρη Παπαδημητρίου
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσο
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 8/4 – πρόγραμμα

11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι 
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου & Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο 
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
22:00-Melentini & the running blue orchestra Ζωντανή μετάδοση από το Ίλιον plus

Παρασκευή 4/3 – οι εκπομπές της ημέρας

10:00-11:00 Παναγιώτης Δρίβας Δημοσιογραφικώς… ασυμμάζευτα
11:00-12:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας
12:00-13:00 Άννα Σαρούκου & Ευανθία Πιτσόλου Σημειώσεις από το πατάρι – νέα εκπομπή
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί (Ε)
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo vadis Άλλες στεριές άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Donkey amateur (Ε)
19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου & Συνειρμολογώντας 
20:00-21:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @-Καπέλο
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό 
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-01:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list