Παρασκευή 30/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-13:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου & Μπάμπης Μιχαλόπουλος Αγριάλιτι
11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-14:45 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

14:45-16:00 20/12/1980, Τρίτο Πρόγραμμα: Ο Μάνος Χατζιδάκις συνομιλεί με τον Δημήτρη Λέκκα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας
20:00-22:00 2016 Retrospectiva από την Ελεονώρα Αγγέλου
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 2/12 – το πρόγραμμα της ημέρας

15300609_1143470592406485_1498692316_n

11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
12:00-13:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα (Ε)
20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως
21:00-22:00 Γιώργος Μητρόπουλος Γραφείο ακρόασης Ρ377 (Ε)
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 4/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Δέσποινα Τσιπίδη (Ε)

13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως

21:00-22:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

22:00 Jamoan: Ζωντανή μετάδοση από το Ίλιον plus

Παρασκευή 8/10 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

12:00-13:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας

13:00-14:00 Βασίλης Κοκορομύτης

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως

21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

Παρασκευή 23/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!
11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
12:00-13:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου (Ε)
13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας
20:00-21:00 Ελεονώρα Αγγέλου (E)

21:00-22:00 Αρχείο: Ο Θόδωρος Αντωνίου συνομιλεί με τον Μάνο Χατζιδάκι
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 25/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

15209197_1134502066636671_2127972748_n

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!
11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου #02
12:00-13:00 Μανδραγόρας (Ε)
13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως
20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου (Ε)
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Wolfie funk project – Ζωντανή μετάδοση από το Ίλιον Plus

Παρασκευή 28/10 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον – Η ιστορία της δυτικής μουσικής #1

13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον – Η ιστορία της δυτικής μουσικής #2

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου (Ε)

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού (Ε)

18:00-19:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label (E)

19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια (E)

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως (E)

21:00-22:00 Εύη Βούλγαρη Echoes

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 16/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!
11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
12:00-13:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Γιώργος Μητρόπουλος & Ειρήνη Παλαιολόγου
20:00-22:00 Κάκια Ιγερινού&Γιώργος Μητρόπουλος Περί ανέμων και υδάτων ξανά (Ε)
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 18/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!
11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
12:00-13:00 Δέσποινα Τσιπίδη Μελωδικές αποδράσεις (Ε)
13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια
20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως
21:00-22:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί (Ε)
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ελεονώρα Αγγέλου After midnight session #2

Παρασκευή 21/10 – Το πρόγραμμα της ημέρας

14658402_1097085963711615_849766869_n

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως

21:00-22:00 Εύη Βούλγαρη Echoes

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 9/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!
11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
12:00-13:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Γιώργος Μητρόπουλος & Ειρήνη Παλαιολόγου
20:00-21:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
21:00-22:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 11/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

12:00-13:00 Δέσποινα Τσιπίδη Μελωδικές αποδράσεις (Ε)

13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως (Ε)

21:00-22:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 14/10 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Γιώργος Νιανιούρης Ο νόμος της εντροπίας

13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως (Ε)

21:00-22:00 Εύη Βούλγαρη Echoes

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 1/7 – Πρόγραμμα

12:00-13:00 Άννα Σαρούκου&Εύη Πιτσιόλου Σημειώσεις από το πατάρι
13:00-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο (Ε)
14:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Quo Vadis Άλλες στεριές, άλλες θάλασσες
17:00
-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-20:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου
20:00-00:00 Το metadeftero.gr στο 19ο Αντιρατσιστικό φεστιβάλ