Παρασκευή 28/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 24/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 24/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-11:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα μαργαριτάρια του ύπνου και του βίου μου

11:05-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και Phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας (speechless edition)

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως

21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 27/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς Επτωχεύσαμεν!

11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
12:00-13:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:02 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό
13:02-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας
20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως
21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

Παρασκευή 21/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από την Μαίρη Γκοτσούλια

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

22:00- Larry Gus live, Echo Canyon: Ζωντανή μετάδοση από το ΊΛΙΟΝ plus

Παρακσευή 17/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά (Ε)

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 17/02 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-11:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα μαργαριτάρια του ύπνου και του βίου μου

11:05-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και Phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας (Ε)

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως

21:00-22:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 20/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
12:00-13:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:02 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό
13:02-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας
20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως
21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 7/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 10/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

11:00-11:15 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα μαργαριτάρια του ύπνου και του βίου μου

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-15:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus (E)

15:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 10/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-11:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα μαργαριτάρια του ύπνου και του βίου μου

11:05-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και Phάσματα (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα οτυ παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού (Ε)

21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 13/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!
11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
12:00-13:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
13:00-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο
19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας
20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως
21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 31/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 3/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

11:00-11:20 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα μαργαριτάρια του ύπνου και του βίου μου

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-15:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus (E)

15:00-16:00 Κωνσταντίνος Παπαγεωργίου

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 3/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-11:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα μαργαριτάρια του ύπνου και του βίου μου

11:05-12:00 Γιώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και Phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα οτυ παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατείς Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Σταυρούλα Μουσούλη Ανεπίδεκτη μαθήσεως

21:00-22:00 Μάκης ΓΚαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 7/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-11:00 Ύμνοι και Κάλαντα των Θεοφανείων

11:00-11:05 Βασίλης Γιοκουσκουμτζόγλου Υπέροχα Μαργαριτάρια του Ύπνου και του Βίου μου
11:05-13:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου & Μπάμπης Μιχαλόπουλος Αγριάλιτι
13:00-14:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου
17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού
18:00-19:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

19:00-21:00 Ελεονώρα Αγγέλου Greek Bands 2016
21:00-22:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list