Κυριακή 9/7 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Ιστορία της μουσικής – Μότσαρτ
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00-18:00 Γιώργος & Κωνστανίνος Παπασωτηρίου Το Artinews στο Μεταδεύτερο

18:00-19:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
18:00-20:00 Βασίλης Δϊπλας Γυμνά καλώδια – Γένοβα 2001
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

23:00-00:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του Μαύρου
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Κυριακή 28/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-14:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
14:00-15:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
15:00-16:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
16:00-18:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο
18:00-19:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-00:00 Ηχογραφημένη μετάδοση του Τρίτου Φεστιβάλ Κέλτικης μουσικής
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Κυριακή 30/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-14:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

14:00-15:00 Άθως Δανέλλης Στη Γειτονιά του Καραγκιόζη

15:00-16:00 Η Φωνή του Γίγαντα καιο Φόβος του Νάνου

16:00– 18:00 Γιώργος&Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου ΑrtiNews

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus Conclusus

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του Μαύρου

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 12/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθοδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο

13:00-14:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

14:00-15:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

15:00-16:00 Η φωνή του Γϊγαντα και ο Φόβος του Νάνου

16:00- 18:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το Artinews στο Μεταδεύτερο

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μάνος Μπούρας σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 25/5 – Το πρόργαμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-14:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
14:00-15:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
15:00-16:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
16:00-18:00 Γιώργος & Κωνστανίνος Παπασωτηρίου Το Artinews στο Μεταδεύτερο

18:00-19:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
18:00-19:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του Μαύρου
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Κυριακή 21/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-14:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
14:00-15:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα
15:00-16:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
16:00-18:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο
18:00-19:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Κυριακή 9/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

13:00-14:00 Πάνος Μαρινόπουλος Crossroads

14:00-15:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

15:00-16:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

16:00– 18:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Ειρήνα Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 5/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music

12:00-13:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI

13:00-14:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

14:00-15:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

15:00-16:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

16:00- 18:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το Artinews στο Μεταδεύτερο

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-00:00 Solastas: Ζωνατνή μετάδοση από τις Χίλιες και δύο νύχτες

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 18/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

13:00-14:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
14:00-15:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
15:00-16:00 Trolling Stone
16:00-17:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
18:00-19:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 ΓΙάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του Μαύρου
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Κυριακή 14/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-14:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic
14:00-15:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο Μεταδεύτερης ευκαιρίας
15:00-16:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη
16:00-18:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο
18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Κυριακή 2/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-14:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

14:00-15:00 Άθως Δανέλλης Στη Γειτονιά του Καραγκιόζη

15:00-16:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00- 18:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-00:00 Συναυλία Θραξ Πανκ στο Six Dogs

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 26/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαρισταριών

12:00-13:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

13:00-14:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00- 18:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος δερβίσης

23:00-00:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 11/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-14:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
14:00-15:00 Άθως Δανέλλης Στη Γειτονιά του Καραγκιόζη
15:00-16:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
16:00-18:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο
18:00-19:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η Ώρα του Παιδιού
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Κυριακή 7/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής

10:00-11:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου

12:00-13:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

12:00-14:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

14:00-15:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

15:00-16:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

16:0018:00 Γιώργος&Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου ΑrtiNews

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Μαρία Βάιναλη Δίπλας Αθώες ραδιουργίες

23:00-00:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 26/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

11:00-12:00 Χρήστος Κορολής & Νίκος Αγαπάκης Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

12:00-13:00 Άθως Δανάλλης Στη Γειτονιά του Καραγκιόζη

13:00-14:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

14:00-16:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

16:00- 18:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες!

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

pic: Spyros Vassiliou (Greek, 1902-1984), View of Eretria, 1973. Oil and gold leaf on canvas, 81 x 116 cm

Κυριακή 19/02 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαρισταριών

12:00-13:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00- 18:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες!

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-00:00 Συναυλία Matt Elliott – επιμέλεια, παρουσίαση Εύη Βούλγαρη

00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run