Κυριακή 16/10 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι 
12:00-13:00 Κουην Μινασιάν Σεργιάνι στη γείτονα #2
13:00-14:00 Δημήτρης Ντούζγος Κινηματό…γραφος
14:00-16:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά
16:00-18:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες
18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό 
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια  
23:00-00:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit & run

Κυριακή 12/6 – Πρόγραμμα

13401185_1001115613308651_1379378193_n

09:00-13:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου&Μπάμπης Μιχαλόπουλος Αγριάλιτι

13:00-14:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
14:00-16:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Κυριακή 22/5 – Πρόγραμμα

13226886_990301814390031_5944421955526695921_n

09:00-11:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι

11:00-12:00 Μουσικές επιλογές από τη Μαρκέλα Ζαρίκου
12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! 

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-23:30 Φεστιβάλ κέλτικης μουσικής – ζωντανή μετάδοση από τις 1002 Νύχτες
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run
εικόνα: Woman in yellow at her window, Cordes – Yves Brayer 1940 ,(French , 1907-1990)

Κυριακή 24/4 – Πρόγραμμα

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι
12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! 

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Δημήτρης Αρναούτης Ηχοτεχνική
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Κυριακή 17/7 – Πρόγραμμα

10:00-12:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Ημι-Αγριάλιτι

12:00-13:00 Τόπος Θεάτρου

13:00-14:00 Η φωνή του Γίγαντα και ο φόβος του Νάνου
14:00-15:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο  

Δευτέρα 6/6 – Πρόγραμμα

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μεργαριταριών
12:00-13:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης  Σαμποτάζ – νέα εκπομπή
13:00-14:00 Κωνσταντίνα Βούλγαρη & Λευτέρης Βασιλόπουλος Hit and run
14:00-15:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance (E)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Δημήτρης Ντούζγος Κινηματό…γραφος
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:30-19:00 Άθως Δανέλλης Πού να είναι άραγε ο Καραγκιόζης;
19:00-20:00 Θένη Αξιοτοπούλου Ανοιχτή ακρόαση
20:00-21:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποίει
21:00-22:00 Εύη Βούλγαρη Echoes
22:00-23:00 Φίλιππος Περιστέρης Ραδιοφωνική αυλαία

Κυριακή 15/5 – Πρόγραμμα

13178966_985374554882757_2540649362480298444_n

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι
12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! 

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Δημήτρης Αρναούτης Ηχοτεχνική
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Κυριακή 17/4 – Πρόγραμμα

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι
12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! 

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Δημήτρης Αρναούτης Ηχοτεχνική
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Κυριακή 10-7 Πρόγραμα

10:00-13:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι

13:00-14:00 Η φωνή του Γίγαντα και ο φόβος του Νάνου
14:00-16:00 Αντώνης Μποσκοΐτης Άσματα και μιάσματα  

Κυριακή 5/6 – Πρόγραμμα

09:00-12:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Ημιαγριάλιτι

12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! 

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Ελεονώρα Αγγέλου Συνειρμολογώντας
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Κυριακή 8/5 – Πρόγραμμα

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου – Flower power

12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! 

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The at of music
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Δημήτρης Αρναούτης Ηχοτεχνική
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Κυριακή 10/4 – Πρόγραμμα

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι
12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! 

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Δημήτρης Αρναούτης Ηχοτεχνική
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Κυριακή 26/5 – Πρόγραμμα

13512099_1011529748933904_1884009692315209992_n

10:00-13:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου& Μπάμπης Μιχαλόπουλος Αγριάλιτι

13:00-14:00 Η φωνή του Γίγαντα και ο φόβος του Νάνου
14:00-16:00 Αντώνης Μποσκοΐτης Άσματα και μιάσματα  

Κυριακή 29/5 – Πρόγραμμα

10:00-11:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus

11:00-12:00 Δημήτρης Ντούζγος Κινηματο…γράφος

12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! 

16:00-17:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label
18:00-19:00 Γιώργος Μητρόπουλος Γραφείό ακρόασης Ρ377

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-22:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
23:00-00:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Κυριακή 1/5 – Πρόγραμμα

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-12:00 Χρήστος Καρακώστας Τσίρκο ηλεκτρικό
12:00-13:00 Μουσικές επιλογές από την εκπομπή Σημειώσεις από το πατάρι
13:00-16:00 Μουσικές επιλογές από τον Κώστα Αδαμόπουλο
16:00-18:00 Μουσικές επιλογές από τον Γιάννη Διαμαντόπουλο
18:00-20:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου
20:00-22:00 Μουσικές επιλογές από τον Κώστα Αδαμόπουλο
22:00-00:00 Στέλιος Πετράκης& Κρητικό Κουαρτέτο, ηχογράφηση από το Γυάλινο upstage

Κυριακή 3/4 – πρόγραμμα

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι
12:00-14:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
14:00-15:00 Θόδωρος Εξηντάρης Μπρίζες στις ρίζες! (Ε)

16:00-18:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
18:00-19:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

19:00-20:00 Χρήστος Καρακώστας Τσίρκο ηλεκτρικό
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα
21:00-00:00 Ελεονώρα Αγγέλου Συνειρμολογώντας με τον Νάνο Βαλαωρίτη
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run