![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2021/03/157533077_113877884058262_3808936455039970037_n-400x400.jpg)
Kill the 80s
Σάββατο, 15:00-17:00, Lee
Αυτό το Σάββατο στο Μεταδεύτερο η φωνή μπαίνει απαραίτητα στο mute. Χαρούμενες 30 εκπομπές στην καραντινιακή 80s πρωτοβουλία που ξεκίνησε τον Ιούλιο του 2020, και είμαστε εδώ για να γιορτάσουμε όσο μπορεί ο εγκέφαλος μας, με post electro, synth-everything προερχόμενο αλλά και εμπνευσμένο από την αγαπημένη μας (μου) δεκαετία.
Καλή ακρόαση, και μην ξεχνάτε ότι οι νύχτες μας ανήκουν.
Enjoy the 80’s ride!