![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2017/02/16602814_1213443002075910_4359336708325573654_n.jpg)
Hortus conclusus
Πέμπτη 9/2 18:00-19:00 με την Ελεονώρα Αγγέλου
μας έπιασε μία νοστ-αλγία για εποχές περασμένες των ’80’ς φερειπείν, εισχωρούμε στό σκοτεινό δωμάτιο της θύμησης παίρνουμε μαζί μας και κάποια βιβλία-οδηγούς και πολλές μουσικές…αφού τπτ καλύτερο δεν μπορούμε να κάνουμε ένα απόγευμα με βροχή και συννεφιά, παρά να είμαστε συντονισμένοι στό ελεύθερο αυτοδιαχειριζόμενο https://metadeftero.gr/ απλα πληκτρολογείστε…