![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2019/10/output-onlinejpgtools-400x395.jpg)
Crossorads
Η εκπομπή για τα Blues και όχι μόνο κάθε Πέμπτη 19:00-20:00.
Αφού περπατήσαμε όλο το καλοκαίρι σε δρόμους χωμάτινους και στριφογυριστούς, μέσα στο λιοπύρι, βλέποντας, αλλά κυρίως ακούγοντας πράγματα θαυμαστά, ήρθε η ώρα της επιστροφής στο διαδυκτιακό αέρα του metadeftero.gr. Για πέμπτη χρονιά η εκπομπή για τα Blues και όχι μόνο θα είναι μαζί σας κάθε Πέμπτη απόγευμα στις 7 και για μια ώρα θα περιμένουμε στα σταυροδρόμια της μουσικής εξιστορώντας αυτά που λίγοι γνωρίζουν και όλοι μπορούν να μάθουν αλλά κυρίως να νιώσουν…