Πέμπτη 22/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI

11:00-13:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το Artinews στο Μεταδεύτερο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί (Ε)

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Κατερίνα Παλαιοθοδώρου Με ένα μπλε ποδήλατο

18:00-19:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο

21:00-22:00 Κώστας Παοαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

22:00-23:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break (E)

23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 18/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

13:00-14:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
14:00-15:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
15:00-16:00 Trolling Stone
16:00-17:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
18:00-19:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 ΓΙάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του Μαύρου
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Τετάρτη 14/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν δαιμόνιον (Ε)

12:00-13:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Μανδραγόρας 23mg

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος  Με βερμούτ και πίπερμαν

17:00-19:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music 

19:00-20:00 Νικόλ Κατσάνη Όλα παίζουν

20:00-21:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

21:00-22:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

22:00-23:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

23:00-00:00 Βαγγέλης Κανελλόπουλος&Γιάννης Σκλιάμης Αμπαλούμπενς

00:00-01:00 Σπύρος Χαλικιάς Blast ’em all

Σάββατο 10/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδευτερο πάει Λιλιπούπολη επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανης

10:00-12:00 Νικος Παλατος κ Σταύρος Μπέκας Moviesonic

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθοδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανοβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Παναγιωτης Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera BReak

19:00-20:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιας Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

22:00-23:00 Βασιλης Δίπλας Γυμνά Καλώδια

23:00-00:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του Μαύρου

Τετάρτη 21/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από τον Γιώργο Ι. Αλλαμανή

12:00-13:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Μανδραγόρας 23mg

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος  Με βερμούτ και πίπερμαν

17:00-19:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music 

19:00-20:00 Νικόλ Κατσάνη Όλα παίζουν

20:00-21:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

21:00- Ζωντανή μετάδοση της γιορτής του Μεταδεύτερου από το ΣΕΑ

Σάββατο 17/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδευτερο πάει Λιλιπούπολη επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανης

10:00-12:00 Νικος Παλατος κ Σταύρος Μπέκας Moviesonic

12:00-13:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανοβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

19:00-20:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιας Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασιλης Δίπλας Γυμνά Καλώδια

23:00-00:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

00:00-1:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο Μεταδεύτερης ευκαιρίας

01;00-02:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

Τρίτη 13/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Παρασκευή 9/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθυς Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος Ολίγην ιστορία

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου (Ε)

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον (Ε)

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-22:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Τρίτη 20/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια-παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά

12:00-13:00 Λύσανδρος Λυσανδρόπουλος Μουσική ροκ ανθρώπων

13:00-15:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Φίλιπος Περιστέρης Minima moralia

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Trolling Stone

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

Παρασκευή 16/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθυς Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος Ολίγην ιστορία

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads (E)

21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Δευτέρα 12/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι

13:00-15:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια Γ.Ι.Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-23:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (Ε)

23:00-00:00 Ραδάμανθυς Αναστάσάκης Εγώ, ο Ηνίοχος (Ε)

Πέμπτη 8/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI

11:00-13:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το Artinews στο Μεταδεύτερο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Δέσποινα Τσιπίδη Μελωδικές αποδράσεις (Ε)

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Κατερίνα Παλαιοθοδώρου Με ένα μπλε ποδήλατο

18:00-19:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο

21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

22:00-23:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Δευτέρα 19/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι

13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον (Ε)

14:00-15:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας (Ε)

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια Γ.Ι.Αλλαμανής

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

19:00-20:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-23:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (Ε)

23:00-00:00 Ραδάμανθυς Αναστάσάκης Εγώ, ο Ηνίοχος (Ε)

Πέμπτη 15/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI

11:00-13:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το Artinews στο Μεταδεύτερο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-16:00 Επιλογές από το έργο του Μάνου Χατζιδάκι – επιμέλεια Κώστας Αδαμόπουλος

16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Κατερίνα Παλαιοθοδώρου Με ένα μπλε ποδήλατο

18:00-19:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο

21:00-23:00 Μάρθα Μαυροειδή Η κλωστή και το βελόνι Ζωντανή μετάδοση από το ΣΕΑ

23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit and run

Κυριακή 11/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι. Αλλαμανής
10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-14:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
14:00-15:00 Άθως Δανέλλης Στη Γειτονιά του Καραγκιόζη
15:00-16:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
16:00-18:00 Γιώργος & Κωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο
18:00-19:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν
19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης
20:00-21:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η Ώρα του Παιδιού
00:00-02:00 Γιάννης Λυμπέρης Around Midnight Hit& Run

Τετάρτη 7/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

12:00-13:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Μανδραγόρας 23mg

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη Επιμέλεια, παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος  Με βερμούτ και πίπερμαν

17:00-18:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music 

18:00-19:00 Δέσποινα Τσιπίδη Μελωδικές αποδράσεις

19:00-20:00 Νικόλ Κατσάνη Όλα παίζουν (Ε)

20:00-21:00 Γιώργος Γεωργιάδης Περιπλανώμενος Δερβίσης

21:00-22:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

22:00-23:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

23:00-00:00 Βαγγέλης Κανελλόπουλος&Γιάννης Σκλιάμης Αμπαλούμπεν

00:00-01:00 Σπύρος Χαλικιάς Blast ’em all

01:00-02:00 Μίλτος Μαρκίδης Audio Carbon