![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2014/10/10721405_819089544810239_110389258_n-735x490.jpg)
Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!
Κάθε Σάββατο πρωί 10:00-12:00
με τον Γιώργο Ι. Αλλαμανή
[ & επανάληψη Κυριακή απόγευμα 18:00-20:00 ]
Κάτι σαν σάουντρακ για ό,τι απέμεινε όρθιο μετά από την μοιραία στροφή – και μην πει κανείς πως έφταιγε η κακιά στιγμή ! Αποκλείεται να αποφύγουμε την πολιτική, λες και η κοινωνία δεν έχει ανατιναχτεί γύρω μας, αποκλείεται να αποφύγουμε τη μουσική και τον πολιτισμό, αφού αυτά μας παρηγορούν στα ζόρικα.