![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2014/10/1779689_580858352003802_1604332166_n.jpg)
Όλα παίζουν
Τετάρτη 15/6 19:00-20:00 με τη Νικόλ Κατσάνη
Είμαστε αισίως στα μέσα Ιούνη. Φτιάξτε καφεδάκι και ελάτε να ναυαγήσουμε …παρέα….σε ακρογιαλιές, αργά-δειλά να χορέψουμε ρέγκε και σάμπα, να ερωτευτούμε γοργόνες, να φτιάξουμε κάστρα στην άμμο. Τι κι αν δεν είμαστε στ΄αλήθεια σε νησί, (αλλά μπροστά σε ένα χάος από λογαριασμούς προς πληρωμή), τα τραγούδια μας πηγαίνουν πάντα όπου επιθυμούμε !! Σας περιμένω.