![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2020/02/86501221_10221275811508088_1722799562399154176_n-400x400.jpg)
Φροσύνη & Πασού
του Στέφανου Παπατρέχα
Τη Δευτέρα, 17/2, στις 19.00, λίγο πριν την πρεμιέρα, το Μεταδεύτερο και η Αφροδίτη Πριμικύρη υποδέχονται τους Στέφανο Παπατρέχα και Λάζαρο Βαρτάνη σε μια συνάντηση που θα μας μαρτυρήσει τα μονοπάτια δύο γυναικών που ένωσαν για πάντα τη μοίρα τους.
Φροσύνη & Πασού-δύο θεατρικοί μονόλογοι
Πρεμιέρα: 17 & 18 Φεβρουαρίου 2020 και για 8 Δευτερότριτα στο Θέατρο Άβατον
Σκηνοθεσία: Λάζαρος Βαρτάνης – Στέφανος Παπατρέχας
Ερμηνεύει η Σύνθια Μπατσή