![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2015/06/hqdefault.jpg)
Τσίρκο ηλεκτρικό
Παρασκευή 12/6 17:00-18:00 με τον Χρήστο Καρακώστα
Mr. New York and the East side Kids.
Μεγαλωμένος στην 103rd στο Ανατολικό harlem. Εκεί που η μόνη προστασία είναι η συμμορία της γειτονιάς. Και σ’αυτό αρίστευσε ο Joe Bataan μιας και για λίγο καιρό ηγήθηκε των Dragons, την τοπική συμμορία των Πορτορικάνων. Πέρασε και από την φυλακή για τα κατορθωματά του. Και μετά είδε ότι η μουσική του ταίριαζε περισσότερο από την στολή σε έντονο πορτοκαλί χρώμα.