![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2015/02/13060_760855310668017_5000469574342472514_n-735x351.jpg)
Συνειρμολογώντας
Παρασκευή 20/2 19:00-20:00
..τί γυρεύει ο Κιούμπρικ αγκαλιά με την Γλυκιά συμμορία του Νικολαῒδη; Πώς ένα παιδί αφηγείται ένα παραμύθι, σ’έναν μεγάλο για νά μην ξυπνήσει;Τί είναι η jazz για τόν Τάκη Σπυριδάκη; Tί έψαχνε ο κουλοχέρης του Σποκέϊν; Ποιός τράβηξε την τελευταία σκηνή από τό Sunset Blvd ? ..Πολλά ανάλογα ερωτήματα ελπίζουμε να απαντηθούν τήν Παρασκευή στό https://metadeftero.gr/…