![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2020/02/40898957_1875318799219590_1938664872099184640_n-1-400x400.jpg)
Ο ”Φωτογράφος του Μήνα” από 1/3/20 στο Μεταδεύτερο
Από την 1η Μαρτίου 2020 ξεκινάει στο Ματαδεύτερο το project ”Φωτογράφος του Μήνα” : κάθε μήνα κάποια από τα έργα ενός συγκεκριμένου φωτογράφου θα συνοδεύουν την καθημερινή ανάρτηση του προγράμματος στη σελίδα στο Facebook. Eπιπλέον, ο καλλιτέχνης θα φιλοξενείται στο σταθμό μέσω της ανάρτησης του βιογραφικού του καθ’ολη τη διάρκεια του εν λόγω χρονικού διαστήματος , καθώς και πιθανής συνέντευξης σε κάποιον από τους παραγωγούς. Ο Φωτογράφος του Μήνα για το Μάρτιο θα είναι ο Άγγελος Καλοδούκας. Μείνετε συντονισμένοι!