![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/01/anapodi-photo-makis-735x490.jpg)
Ο Μάκης Σεβίλογλου στο Ολόγραμμα
Παρασκευή 26/1 17:00-18:00 με τον Βασίλη Κομύτη
«Ανάποδη Ψυχή» ονομάζεται η καινούρια δισκογραφική δουλειά του Μάκη Σεβίλογλου. Πρόκειται για ένα δίσκο με 13 δικές του συνθέσεις, εκ των οποίων 12 τραγούδια και ένα μουσικό θέμα, όπου τους στίχους έχουν γράψει ο ίδιος ο Μάκης Σεβίλογλου σε εφτά τραγούδια, ο Γιώργος Κορδέλλας σε ένα, η Μαρία Μουτσάκη σε τρία και η Ζήνια Καταπότη σε ένα.
Τραγουδιστικά στην «Ανάποδη Ψυχή» συμμετέχουν οι: Βασίλης Καρράς στο τραγούδι «Πονώ μα δεν ακούγομαι» και ο Σόλων Λέκκας – αμανέ στο τραγούδι «Ανάποδη Ψυχή».