![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2020/01/τετραγωνη-400x400.jpg)
Ολόγραμμα
Τετάρτη 15/1 στις 17:00,
το τρίο, Ζωή Βεργάκη, Μιχάλης Νικόπουλος και
Δημήτρης Κουκουλιτάκης στο Ολόγραμμα
Ο Μιχάλης Νικόπουλος στο μπουζούκι, το λαούτο και το τραγούδι, η Ζωή Βεργάκη στο τραγούδι και ο Δημήτρης Κουκουλιτάκης στην κιθάρα συναντιούνται σαν μια καλή παρέα για να “παίξουν” και να μοιραστούν τραγούδια, όπως τα φέρει ο καθένας, μέσα από την προσωπική του διαδρομή. Ο Χατζιδάκις, ο Βαμβακάρης, ο Τσιτσάνης, οι Χαΐνηδες, η μουσική των Μπουάτ και η παράδοση, δημιουργούν τελικά μια ενιαία ατμόσφαιρα και επικοινωνούν με την καρδιά του καθένα.