![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2019/03/55554377_2093146504108305_6267253859287040000_n-400x400.jpg)
Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
Παρασκευή 29.3.2019 από τις 11:00
Το Generation 2.0 REd η Σεμπένε Ισέτε συζητάει με τον Χρήστο Κορολή και τον Νίκο Αγαπάκη για τις δυσκολίες των προσφύγων να “βρουν” πατρίδα στην τεράστια γραφειοκρατία της Ελλάδας. Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου ετοιμάζουν βαλίτσες και ψάχνουν χώρα να τους δεχθεί περνώντας πάλι από τη Σκύλλα και τη Χάρυβδη μέχρι να βρουν Πατρίδα. Στο Μεταδεύτερο.gr, συντονιστείτε