![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
Ημερολόγιο καταστρώματος
Τετάρτη 29/10 20:00-21:00
με την Έλενα Διάκου
“Από το φως στο σκοτάδι” είναι ο τίτλος του πρώτου δίσκου, που υπογράφει σαν συνθέτης ο Νίκος Παραουλάκης. 14 τραγούδια σε στίχους του Δημήτρη Παπαχαραλάμπους, τραγουδισμένα από νέους αλλά και καταξιωμένους ερμηνευτές.
Με αφορμή αυτό το δίσκο, αλλά και την παρουσίαση-συναυλία που θα γίνει στις 4 Νοεμβρίου στις 9 και μισή το βράδυ, στο Ρυθμός Stage, ο Νίκος Παραουλάκης και ο Δημήτρης Παπαχαραλάμπους έρχονται στοmetadeftero.gr, την Τετάρτη 29 Οκτωβρίου στις 8 το βράδυ, για να συμπληρώσουν τη δική τους σελίδα στο “Ημερολόγιο Καταστρώματος”
Tags: από το φως στο σκοτάδι, δημήτρης παπαχαραλάμπους, έλενα διάκου, ημερολόγιο καταστρώματος, νίκος παραουλάκης