![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2016/06/hqdefault.jpg)
Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
Τετάρτη 22/6 13:00-14:00 με τον Κωνσταντίνο Ζαχόπουλο
Tότε οι 40 βαθμοί τον Ιούνιο ήταν πραγματική είδηση, ενώ ανεμιστήρα είχε μόνο ο περίεργος γείτονας και αιρ-κοντίσιον ο Λάτσης. Τότε το ραδιόφωνο έπαιζε Νταλάρα, Πάριο κι Αλεξίου… γράψε λάθος, και τώρα τα ίδια παίζει. 40 χρονάκια πίσω μεταφέρεται σήμερα το “Είμαστε όλοι αμαρτωλοί”: 1976, με ροκιές, φανκιές, ντισκιές, αλλά και τις πρώτες πανκιές.