![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/11/45137762_2198986306989392_2553868213687418880_n-400x400.jpg)
Γυμνά Καλώδια
Πέμπτη 28.2.2019 από τις 19:00
Γυμνά Καλώδια. “Μου λείπει το χαμόγελο γιατί είμαι στις μαύρες μου. Κουβαλάω μια τρομπέτα για να παίξω σ’ όλους αυτούς τους δρόμους. Ένα σόλο στριφογυρίζει στο κεφάλι μου. Η γη της Αμερικής μου δεν είναι γενναία. Ούτε η σιωπή των πεθαμένων που αγοράζουν λουλούδια. Ανοίγω την καρδιά μου στον έρωτα, χωρίς αμφιβολία ή λύπη”. Jack Michelin…και στο κασετόφωνο ο Νικόλας Άσιμος “Με το βαρέλι που για να βγει το σπάει”. Απόψε.