![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2022/01/Webp.net-resizeimage-5.jpg)
Βαβέλ
Παρασκευή 21:00 – 22:00, με τη Χαρά Παπαδάτου και τη Μίρκα Σαββαΐδη
Νοσταλγία για το καλοκαίρι ή χειμερινή περιπλάνηση πάνω από μια θάλασσα (εσωτερικής και μη) ομίχλης; Αυτή την εβδομάδα η Βαβέλ μεταφέρεται νοητά στις ακτές και στα νησιά, με μια μεγάλη ποικιλία μουσικών ειδών, από jazz κομμάτια του Miles Davis, μέχρι ρομαντικές apocalyptic μπαλάντες του Matt Maltese, αγαπημένους post-rockers και λίγο πασπάλισμα από ιαπωνικές μελωδίες.
Φωτογραφία: Χαρά Παπαδάτου