![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2021/12/received_608088613774578-400x400.webp)
Βαβέλ
Παρασκευή 21:00 – 22:00, με τη Μίρκα Σαββαΐδη και τη Χαρά Παπαδάτου
Χειμώνας, ώρα 21:00, πλαϊνή έξοδος ενός παρακμιακού jazz bar. Η μουσική ακούγεται θολά στο background, ανά διαστήματα καλύπτεται από τον θόρυβο της βροχής. Κάτι κακό πρόκειται να συμβεί.
Η Βαβέλ σήμερα συγκεντρώνει μουσική για αντιήρωες, neo-noir μυστηριώδη ατμόσφαιρα και την αναπόφευκτη δράση και συζητάει για αγαπημένα συναυλιακά events, anime και ό,τι άλλο προκύψει.