![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2016/01/E.L.-17-640x490.jpg)
Αθώες Ραδιουργίες 20:00 – 21:00
Η πρώτη εκπομπή της καινούργιας χρονιάς θα κινηθεί όπως συνήθως παντού, δηλαδή χωρίς συγκεκριμένο προορισμό κάτι που έχει τη δυνατότητα να σε κάνει βόλτα σε ένα ατέρμονο πέρα-δώθε χωρίς να χρειάζεται να ξέρεις που. Αν ήταν καμπύλη θα ήταν του Gauss δηλαδή μια διαδρομή που αναφέρεται σε συνεχείς μεταβλητές αποτελώντας μία συνεχή συνάρτηση πυκνότητας – πιθανότητας. Αν δε σε έπεισα μπορείς να ακούσεις τις Αθώες Ραδιουργίες απόψε στις 8 κι ίσως να συμφωνήσεις μαζί μου.