![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2018/03/29405190_205203100237788_343234411_o.png)
![](https://metadeftero.gr/wp-content/uploads/2015/01/10923531_10205984783841123_8836896417900333139_n-735x490.jpg)
Άσματα και phάσματα
Κυριακή 25/1 12:00-14:00 (Ε) με τον Δημήτρη Λέκκα
Η άκρως εξαιρετική τρέχουσα σκηνοθετική ομάδα της θεατρικής ομάδας του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου σε μίαν εφ’ όλης της ύλης (αλλά όλης!) κουβέντα και προαναγγελία της υπερ-εξαιρετικής επικείμενης παράστασής της. Πρόκειται για το κλασικό αρχετυπικό ψυχολογικό υπερ-θρίλερ ΟΚΤΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΤΑΙ. Μαζί μας… δύο αγόρια που σκηνοθετούν, ο κ. Κωνσταντίνος Αναγνώστου κι ο κ. Σάββας Καρράς, με πρότερες εισαγωγικές συστάσεις του κ. Apostolos Marigoudis.https://www.facebook.com/events/390386991130495/
πρώτη μετάδοση Παρασκευή 23/1 14:00-16:00