Πέμπτη 3/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

11:00-13:00 Γιώργος & Kωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
14:00-15:00 Η φωνή του Γίγαντα και ο φόβος του Νάνου (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
18:00-19:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο
21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι κι ένα παράθυρο
22:00-23:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες
23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit & run

Πέμπτη 19/5 – Πρόγραμμα

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-12:00 Άρης Βασιλειάδης Έντεκα
12:00-13:00 Γιώργος Μητρόπουλος Γραφείο ακρόασης Ρ377 (Ε)
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
14:00-15:00 Η φωνή του γίγαντα και ο φόβος του νάνου
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
17:00-19:00 ΓΙώργος Ι. Αλλαμανής Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο
21:00-22:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music
22:00-23:00 Δημήτρης Λάμπος Brainessance
23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Πέμπτη 27/10 Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-13:00 Γιώργος & Kωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
14:00-15:00 Η φωνή του Γίγαντα και ο φόβος του Νάνου
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
18:00-19:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο
21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι κι ένα παράθυρο
22:00-23:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες
23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit & run

Πέμπτη 9/6 – Πρόγραμμα

13332951_1159498687435988_6638177792290668041_n

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-12:00 Άρης Βασιλειάδης Έντεκα
12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
14:00-15:00 Η φωνή του γίγαντα και ο φόβος του νάνου
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
17:00-19:00 Αντώνης Μποσκοΐτης Άσματα και μιάσματα
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο
21:00-22:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music
22:00-23:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Πέμπτη 12/5 Πρόγραμμα

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-12:00 Άρης Βασιλειάδης Έντεκα
12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
14:00-15:00 Η φωνή του γίγαντα και ο φόβος του νάνου
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
17:00-19:00 Αντώνης Μποσκοΐτης Άσματα και μιάσματα
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο
21:00-22:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music
22:00-23:00 Χρήστος Καρακώστας Mr. Serendipity
23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

εικόνα: John Melhuish Strudwick (1849-1937) – A Golden Thead.

Πέμπτη 20/10 – Το πρόγραμμα της μέρας

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI

11:00-13:00 Γιώργος & Kωνσταντίνος Παπασωτηρίου Το ArtiNews στο Μεταδεύτερο

13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

14:00-15:00 Η φωνή του Γίγαντα και ο φόβος του Νάνου

15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

18:00-19:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus

19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο

21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι κι ένα παράθυρο

22:00-23:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit & run

Πέμπτη 2/6 – Πρόγραμμα

13307236_995796700507209_4011869110678838949_n

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-12:00 Άρης Βασιλειάδης Έντεκα
12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
14:00-15:00 Η φωνή του γίγαντα και ο φόβος του νάνου
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
17:00-19:00 Αντώνης Μποσκοΐτης Άσματα και μιάσματα
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο
21:00-22:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music
22:00-23:00 Χρήστος Καρακώστας Mr. Serendipity
23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

εικόνα:Market time by Raquel Barbero

Πέμπτη 5/5 – Πρόγραμμα

13089955_975374459216100_223945430_n

13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

14:00-15:00 Η φωνή του γίγαντα και ο φόβος του νάνου

15:00-14:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα (Ε)

16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-19:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών (Ε)

19:00-20:00 Βασίλης Δϊπλας Γυμνά καλώδια

20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο

21:00-23:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος

23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

Πέμπτη 26/5 Πρόγραμμα

Jeanne Moreau in Louis Malle’s Elevator to the Gallows (1958).

10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-12:00 Άρης Βασιλειάδης Έντεκα
12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus
13:00-14:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
14:00-15:00 Η φωνή του γίγαντα και ο φόβος του νάνου
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads
17:00-19:00 Αντώνης Μποσκοΐτης Άσματα και μιάσματα
19:00-20:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούδια στο παράθυρο
21:00-22:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music
22:00-23:00 Χρήστος Καρακώστας Mr. Serendipity
23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run

εικόνα Jeanne Moreau in Louis Malle’s Elevator to the Gallows (1958).

Μεγάλη Πέμπτη 28/4 Πρόγραμμα

13081727_975374075882805_626809194_n
10:00-11:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI
11:00-12:00 Χρήστος Καρακώστας Τσίρκο ηλακτρικό
12:00-14:00 Μουσικές επιλογές από τον Κωνσταντίνο Ζαχόπουλο
14:00-15:00 Τεχνοδρομώ
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00-17:00 Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου
17:00-18:00 ΓΙάννης Διαμαντόπουλος The art of music
18:00-19:00 Kωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
19:00-20:00 Θένη Αξιοτοπούλου Ανοιχτή ακρόαση
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης Τραγούσια στο παράθυρο
21:00-22:00 Εύη Βούλγαρη Echoes
22:00-23:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό
23:00-01:00 Γιάννης Λυμπέρης Around midnight hit&run