Δευτέρ 6/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι

13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει

22:00-23:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα (Ε)

00:00-01:00 Σταύρο Μπέκας & Νίκος Παλάτος Moviesonic (Ε)

Δευτέρα 6/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι

13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει

22:00-00:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

00:00-02:00 Σταύρο Μπέκας & Νίκος Παλάτος Moviesonic

Δευτέρα 9/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον
14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη
19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
22:00-00:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

pic: Heinrich Martin Krabbe (1868-1931) – A saucer milk for the cat

Δευτέρα 5/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα 

16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Πού να είναι άραγε ο Καραγκιόζης;
19:00-20:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
22:00-00:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

Δευτέρα 27/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μουσικοί Χαρταετοί

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-20:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον – Mozart

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-23:00 Σταύρο Μπέκας & Νίκος Παλάτος Moviesonic (Ε)

Δευτέρα 30/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι

13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

19:00-20:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικής Ποιει

22:00-00:00 Σταύρο Μπέκας & Νίκος Παλάτος Moviesonic

Δευτέρα 26/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον
14:00-16:00 Samba mix – επιμέλεια Ελεονώρα Αγγέλου
16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη
19:00-20:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music
22:00-00:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic 

Δευτέρα 28/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

15218582_1134501753303369_397151716_n

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Πού να είναι άραγε ο Καραγκιόζης;
19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος (Ε)
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
22:00-00:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

Δευτέρα 20/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι

13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει

22:00-23:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα (Ε)

00:00-01:00 Σταύρο Μπέκας & Νίκος Παλάτος Moviesonic (Ε)

Δευτέρα 23/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι

13:00-14:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας (Ε)

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita (Ε)

15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει

22:00-00:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)

Δευτέρα 19/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον
14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη
19:00-20:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
22:00-00:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

Δευτέρα 21/11 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον
14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα
16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Πού να είναι άραγε ο Καραγκιόζης;
19:00-20:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
22:00-00:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

pic.: “L’Atelier” de Bernard Buffet (1947) à l’exposition “Bernard Buffet. Rétrospective” au Musée d’Art Moderne de la Ville de Paris, novembre 2016

Δευτέρα 13/2 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι

13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

16:00-17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη

19:00-20:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary

20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας

21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει

22:00-00:00 Σταύρο Μπέκας & Νίκος Παλάτος Moviesonic (Ε)

00:00-01:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα (Ε)

Δευτέρα 16/1 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον
14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Στη γειτονιά του Καραγκιόζη
19:00-20:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
22:00-00:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

Δευτέρα 12/12 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον
14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Πού να είναι άραγε ο Καραγκιόζης;
19:00-20:00 Μιχάλης Τσαντίλας Δισκοβόλος
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
22:00-00:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

Δευτέρα 7/11 – το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών
12:00-13:00 Αλέξανδρος Κούρτης Τέχνης σεργιάνι
13:00-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον
14:00-15:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita (Ε)
15:00-16:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα
16:00 17:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ
17:00-18:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break
18:00-19:00 Άθως Δανέλλης Πού να είναι άραγε ο Καραγκιόζης;
19:00-20:00 Μαίρη Γκοτσούλια Bloody Mary
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο μεταδεύτερης ευκαιρίας
21:00-22:00 Γιάννης Ευθυμιάδης Μουσικήν Ποιει
22:00-23:00 Εύη Βούλγαρη Echoes
23:00-01:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)