Πρόγραμμα Εβδομάδας

Δευτέρα

10:00-12:00 Σταμάτης Πάρχας –Αλιείς Μαργαριταριών
12:00-13:00 
Μουσικές επιλογές από τους παραγωγούς του σταθμού
13:00: 
15 λεπτἀ ξεπέτα με τον Αντιδρασέξ
14:00-15:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Γιάννης Διαμαντόπουλος –The art of music
15:00-16:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Σπύρος Παπαιωάννου –Ρεμπέτικο
16:00-17:00 Μουσικές επιλογές από τους παραγωγούς του σταθμού
17:00-18:00 Βασίλης Λαλιώτης -Βαριετέ
18:00-19:00 Παναγιώτης Τσάμπρας-Παίζοντας με τη μουσική
19:00-20:00
Eλεονώρα Αγγέλου – Hortus Conclusus
20:00-21:00 Μάνος Μπούρας – Σχολείο Μεταδεύτερης Ευκαιρίας
21:00-22:00 
Αφροδίτη Πριμικύρη -Αντηχήσεις
22:00-23:00 
Trolling Stone
23:00-00:00 
Γιώργος Παπαδόπουλος -Ραδιοφωνική Βιβλιοθήκη
00:00-01:00 
360 Joules

Τρίτη

10:00-11:00 The Press Project –Η φάρμα των ζώων
11:00-13:00 Κωνσταντίνος Καλτσάς –Η σπασμένη χορδή του Πάνα
13:00 15 λεπτἀ ξεπέτα με τον Αντιδρασέξ
14:00-15:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Πάνος Μαρινόπουλος –Crossroads
15:00-16:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Αλέξανδρος Νάννος –Αραλίκη στη χώρα των θαυμάτων
16:00-17:00 Μουσικές επιλογές από τους παραγωγούς του σταθμού
17:00-18:00 Δημήτρης Δελής –HonkyTonk Lagoon
18:00-19:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη -Mic Label
19:00-20:00 Δημήτρης Ντούζγος-Μούρτζος -Ταχυδρομείο
20:00-21:00 Ντίνα Σωτηριάδη -Σημείο Στίξης
21:00-22:00 Αλέκα Μουρσελλά –Οδηγίες οικιακού φωνογράφου
22:00-23:00 Εύη Βούλγαρη -Echoes
23:00-01:00 Τάσος Κοροτζής –Mystery Train

Τετάρτη

10:00-11:00 The Press Project -Η φάρμα των ζώων
11:00-13:00 Μουσικές επιλογές από τους παραγωγούς του σταθμού
13:00-13:15 15 λεπτά ξεπέτα με τον Αντιδρασέξ
14:00-15:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Γκέλη Μαντούβαλου -Petrolina VI
15:00-16:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Βασίλης Δίπλας –Γυμνά καλώδια
16:00-17:00 Μουσικές επιλογές από τους παραγωγούς του σταθμού
17:00-18:00 Βαγγέλης Μπόντας -Λόγου χάριν
18:00-19:00 Παναγιώτης Τσάμπρας & Κατερίνα Πατσουράκου -Μουσικά ταξίδια εναλλάξ
19:00-21:00 Θοδωρής Εξηντάρης -Πρίζες στις ρίζες
21:00-22:00 Κώστας Λάζαρης -Τραγούδια στο παράθυρο
22:00-23:00 Νικόλ Κατσάνη -Όλα παίζουν
23:00-01:00 Ελεωνόρα Αγγέλου –Musique Antique 

Πέμπτη

10:00-11:00 The Press Project -Η φάρμα των ζώων
11:00-12:00 Παναγιώτης Τσάμπρας -Παίζοντας με τη μουσική
12:00-13:00 Γιώργος Παπαδόπουλος-Τετράδης -Βινύλιο
13:00-13:15 15 λεπτά ξεπέτα με τον Αντιδρασέξ
14:00-15:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Ροζ τρυποκάρυδος
15:00-16:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Κωνσταντίνος Παλιατσάρας –Opera break
16:00-17:00 Μουσικές επιλογές από τους παραγωγούς του σταθμού
17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος -Με βερμούτ και πίπερμαν
18:00-19:00 Μανδραγόρας 23mg
19:00-20:00 Κώστας Αδαμόπουλος -Περίπατος
20:00-21:00 Γιώργος Γεωργιάδης -Περιπλανώμενος Δερβίσης
21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου -Τρεις τοίχοι κι ένα παράθυρο
22:00-00:00 Γιάννης Λυμπέρης -Around midnight Hit&Run
00:00-01:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος -Το άρωμα του τραγουδιού (Ε) 

Παρασκευή

10:00-11:00 Η Φάρμα των Ζώων -Press Project
11:00-12:00 Σπύρος Γραμμένος -Μουσική σε κακή ποιότητα
12:00-13:00 Tradicion Sonora από το Radio Cronica Folk Musical
13:00-13:05 Άγγελος Σορτίκος -Νέα για τον πολιτισμό
13:05-13:20 15 λεπτά ξεπέτα με τον Αντιδρασέξ
14:00-15:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Moviesonic
15:00-16:00 ΖΩΝΗ ΑΡΧΕΙΟΥ: Άθως Δανέλλης & Αντώνης Πετράτος -Στη γειτονιά του Καραγκιόζη
16:00-17:00 Αντώνης Ζήβας -Reclaim the music
17:00-18:00 Νίκος Μούσιας -Πτήση 202
18:00-19:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα -Αμυγδαλοτσακίσματα
19:00-20:00 Zakia Aqra & Γιάννης Λιάκος -Shu esti Μέση Ανατολή
20:00-21:00 Κώστας Λάζαρης -Μουσικές επιλογές 
21:00-22:00 Νεφέλη Αρδίττη -Στη Γιουπέντη
22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας -Σινεράμα
23:00-00:00 Γιώργος Παπαδόπουλος- Τετράδης -Ραδιοφωνική βιβλιοθήκη

Σάββατο

10:00-11:00 The Press Project -H φάρμα των ζώων
11:00-12:00 Ελεάννα Χατζάκη & Αγγελική Αγαλιανού- Σουσουράδες
12:00-13:00 Animartists
13:00-13:15 Γιώργος Παπαδόπουλος- Τετράδης -Τετράδια
14:00-15:00 Νίκος Κασαπάκης –Perfect Disaster
15:00-18:00 Μουσικές επιλογές από τους παραγωγούς του σταθμού
18:00-19:00 Κατερίνα Πατσουράκου -Μουσικές επιλογές
19:00-21:00 Χριστίνα Κουτρουλού -Free Range
21:00-22:00 Γιάννης Λυμπέρης -Μουσικές επιλογές
22:00-01:00 Τάσος Κοροτζής -Jazz and Blues Around Midnight

Κυριακή

17:00-18:00 Έστερ Νάνο -Μουσικές επιλογές
18:00-19:00 Κώστας Γιαννακόπουλος -Ηχορραφίες
19:00-20:00 Δημήτρης Λάμπος –Brainessance
20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιάς -Όλα είναι δρόμος
21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου -Terra Incognita
22:00-23:00 Γιάννης Αγγελάτος –Get a little
23:00-00:00 Γιάννης Αγγελάτος –Ας μιλήσουμε για τα blues