Πρόγραμμα Εβδομάδας

Δευτέρα

9:00-17:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών

17:00-18:00 Έστερ Νάνο – The Border Crossing (επανάληψη)

18:00-19:00 Κώστας Γιαννακόπουλος – Ηχόρραφίες (επανάληψη)

19:00-20:00 Κώστας Αδαμόπουλος – Περίπατος (επανάληψη)

20:00-22:00 Χριστίνα Κουτρουλού – Free Range (επανάληψη)

22:00-00:00 Ιωάννης Λυμπέρης – Around Midnight Hit n Run (επανάληψη)

 

Τρίτη

9:00-17:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών

17:00-18:00 Ζακία Άκρα – Shu Esti (επανάληψη)

18:00-19:00 Φαίη Φραγκισκάτου – Dark Horse Sessions (επανάληψη)

19:00-20:00 Γιώργος Γεωργιάδης – Περιπλανώμενος Δερβίσης (επανάληψη)

20:00-21:00 Νεφέλη Αρδίττη – Στη Γιουπέντη (επανάληψη)

21:00-22:00 Λάζαρης – Τραγούδια στο Παράθυρο (επανάληψη)

22:00-00:00 Θόδωρος Εξηντάρης – Πρίζες στις Ρίζες (επανάληψη)

 

Τετάρτη

9:00-17:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς, Ελεάννα Μαρίνη – Mic Label (επανάληψη)

18:00-19:00 Νίκος Μούσιας – Πτήση 202 (επανάληψη)

19:00-20:00 Βαγγέλης Χαλικιάς – Όλα είναι δρόμος (επανάληψη)

20:00-21:00 Κώστας Παπαστεργίου – 3 τοίχοι κι ένα παράθυρο (επανάληψη)

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου – Terra Incognita (επανάληψη)

22:00-00:00 Γιώργος Παπαδόπουλος – Ραδιοφωνική Βιβλιοθήκη (επανάληψη)

 

Πέμπτη

9:00-17:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών

17:00-18:00 Animartists (επανάληψη)

18:00-19:00 Δημήτρης Ντούζγος Μούρτζος – Ταχυδρομείο (επανάληψη)

19:00-20:00 Μάνος Μπούρας – Σχολείο Μεταδεύτερης Ευκαιρίας (επανάληψη)

20:00-21:00 Ελεονώρα Αγγέλου – Hortus Conclusus (επανάληψη)

21:00-22:00 Βασίλης Λαλιώτης – Βαριετέ (επανάληψη)

22:00-23:00 Γιάννης Αγγελάτος – Get a little (επανάληψη)

23:00-00:00 Γιάννης Αγγελάτος – Ας μιλήσουμε για μπλουζ (επανάληψη)

 

Παρασκευή

9:00-17:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών

17:00-18:00 Νίκος Κασαπάκης – Perfect Disaster (επανάληψη)

18:00-19:00 Δημήτρης Τσιρώνης – Μεσογειακά Νυχτερινά (επανάληψη)

19:00-20:00 Δημήτρης Δελής – Honky Tonk Lagoon (επανάληψη)

20:00-21:00 Αφροδίτη Πριμηκύρη – Αντηχήσεις (επανάληψη)

21:00-22:00 Δημήτρης Λάμπος – Brainessance (επανάληψη)

22:00-00:00 Κωνσταντίνος Καλτσάς – Η σπασμένη χορδή του Πάνα (επανάληψη)  

 

Σάββατο

9:00-17:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών

17:00-18:00 Ελεάννα Χατζάκη & Αγγελική Αγαλιανού – Σουσουράδες (επανάληψη)

18:00-19:00 Παναγιώτης Τσάμπρας – Μουσικές Επιλογές (επανάληψη)

19:00-20:00 Αντώνης Ζήβας – Reclaim the Music DJ Sessions (επανάληψη)

20:00-21:00 Χαρά Παπαδάτου, Μίρκα Σαββαΐδη, Δήμητρα Στεργίου – Βαβέλ (επανάληψη)  

21:00-22:00 360 Joules (επανάληψη)

22:00-00:00 Νινίτα Κολοβέα, Αντώνης Κοκοβιός, Νίκος Μούσιας – Νύχτα Στάσου (επανάληψη)

 

Κυριακή

9:00-17:00 Μουσικές επιλογές των παραγωγών

17:00-18:00 Δέσποινα Σουγιούλ – Τσέπες Γεμάτες Λέξεις (επανάληψη)

18:00-19:00 Κατερίνα Πατσουράκου – Μουσικές Επιλογές (επανάληψη)

19:00-20:00 TRADICION SONORA (επανάληψη)

20:00-21:00 Lee – Kill the 80’s (επανάληψη)

21:00-22:00 Lee – Kill the 80’s / Λίστα (επανάληψη)

22:00-00:00 Σταμάτης Πάρχας – Αλιείς Μαργαριταριών  (επανάληψη)